אתם סופרים? מפיצים לאור? מרצים או אנשי חינוך?

אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה העולמית! להקליט את ספרכם ולהיפתח לנתח שוק חדש שמחכה להיחשף בגדול ליצירה שלכם!

על פי "כלכליסט" רק בשנת 2017 יותר מ 30 אלף ישראלים התנסו בהאזנה לספר מוקלט.
מכירת הספרים המוקלטים בעולם במגמת עליה מסחררת: בשנת 2016 ההכנסות מספרים מוקלטים עמדו על 2.1 מיליארד דולר!

על פי אתר אייס:

בשנת 2017 חלה עלייה בארה"ב של 34% במספר הספרים המוקלטים, מול ירידה של 5% במכירות ספרים אלקטרוניים. איגוד המו"לים לשמע האמריקני דיווח בדוח השנתי של 2017 על עלייה של 33.9% במספר הספרים המוקלטים שראו אור לעומת 2016, על פי ההערכה מדובר בכ-79 אלף ספרים חדשים. על פי הנתונים, 26% מהציבור האמריקאי הקשיבו לספר מוקלט בשנה החולפת. עוד עולה כי 48% מהמאזינים לספרים מוקלטים הם מתחת לגילאי 35 וישנה תנועה מוגברת של בני נוער לפלטפורמה. אותה אוכלוסייה גם הקשיבה ל-15 ספרים בממוצע בשנה החולפת, ורובם הצהירו כי הם מסכימים מאד עם האמירה ש "הקשבה לספרים מוקלטים עוזרת לסיים כמות רבה יותר של ספרים". גם המו"לים המובילים בארה"ב, בהם הרפר קולינס, האצ'ט, סיימון & שוסטר ופינגווין-רנדום האוס, אישרו כי ישנה ירידה של 5% במכירות הספרים האלקטרונים (ebooks) וכי הספרים המוקלטים הם הסיבה לכך שהחטיבות הדיגיטל שלהם ממשיכות להיות רווחיות.
והנה חלק  מהנתונים והטרנדים בתכני הספרים המוקלטים:
זינוק של 29% בהאזנה לספרים קוליים באמצעות הסמארטפון בשנת 2017.
עיקר ההאזנה לספרים קוליים מתקיימת בבית (57%), אחריו כלי הרכב (32%). לרוב תוך כדי ביצוע מטלות נוספות (בבית, ספורט, עבודה).
19% מאזינים לספרים באמצעות רמקולים חכמים (Google Home, Amazon Eco וכו').
3 הסיבות העיקריות שבגללן אנשים נהנים להקשיב לספרים מוקלטים: ניתן לבצע פעולות נוספות במקביל; הספרים המוקלטים נישאים בקלות וניתן להקשיב להם בכל מקום;
אנשים נהנים מכך שמקריאים להם סיפור.
טרנד נוסף – "היישר לאודיו", מקרים בהם המו"לים מדלגים על הוצאת הספר בדפוס ועוברים היישר להקלטת אודיו ומכירת הספר בפורמט קולי.
הוצאת 'הארפר קולינס' ראתה עלייה של 47% בהורדות ספרים מוקלטים לעומת 2016, והודיעה כי החברה תציע כמעט את כל הכותרים שלה למבוגרים באודיו בפורמט דיגיטלי."

לנו יש את היכולת לעמוד בעומסים גבוהים, לעבוד מהר ולעשות את זה מצוין!
על פי המודל שלנו, הפצת הספרים המוקלטים תיעשה באמצעות הפלטפורמות האישיות שלכם, ללא תלות בגורמי צד שלישי וחלוקת הרווחים. באמצעות חברת הבת שלנו eCast.co.il נוכל לספק לכם את הטכנולוגיה הדרושה לעשות זאת (במידה ועדיין אינכם מוכרים את ספריכם באינטרנט). היעד שלנו לקראת סוף שנת 2021 הוא להקליט ולהנגיש למעלה מ 750 ספרים חדשים.

קבוצת אלעד שבר תקשורת כוללת:

חמישה אולפנים דיגיטליים הפזורים באיזור המרכז 
צוות רחב של קריינים, קרייניות, שחקנים ושחקניות מצוינים! 
חדרי עריכה ופוסט פרודאקשן מתקדמים 
יועצים לשוניים ואנשי הפקה צמודים 
אנשים שאוהבים ספרים 
eCast.co.il – חברה המספקת שרתים וטכנולוגיות שידור לאודיו 

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בתוך יום עסקים:

    אנו זמינים לרשותכם בימים ראשון עד חמישי – בין השעות 10:00 ועד 19:00 בטלפון: 0722-131317 (שלוחה 2)